Drugi dzień rozgrywek

W drugim dniu rozgrywek Dzikiej Ligi Orlika na murawie spotkały się drużyny: Pater Rendżers i Niezniszczalni Tytani oraz Matlaki i Latający Holendrzy.

W pierwszym meczu zmierzyli się Pater Rendżers i Niezniszczalni Tytani. Swoją wyższość nad konkurencją po raz kolejny pokazali zawodnicy drużyny Kacpra Szewczyka, którzy pokonali Tytanów wynikiem 10:4. Bramki dla Rendżersów strzelali: Szewczyk x3, Jasiński x3, Denysiak, Mróz, Kozak. Dla Tytanów gole zdobywali: Różycki x2, Bakalarz i Piszczek.

W drugim meczu pomiędzy Matlakami, a Latającymi Holendrami również mogliśmy oglądać popis strzelecki. Tym razem w wykonaniu ekipy Dawida Wachowiaka i jego Matlaków. Spotkanie zakończyło się wynikiem 6:1, a bramki dla zwycięzców zdobyli: Wilczyński x2, Wachowiak, Tomkiewicz, Malecha i Bagiński. Honorową bramkę Latającym Holendrom zapewnił Janusz Ptak.